€ 880
Vanuit Mallorca via Malaga en zo mogelijk Madeira naar de Canarische eilanden. Enkele reis! Het is mogelijk om alleen de trajecten naar Malaga, of van Malaga naar Tenerife mee te varen. Het is niet zeker of we Madeira aan doen, want dit hangt af van de wind op dat moment.
Karakter van de tocht: Echte lange zeezeiltocht van een, twee of drie weken.
Schipper: Han.
Datum inschepen: 18 oktober 2025
Totaal aantal opvarenden: 4
Aantal bemanningsleden: 3, excl schipper.
Tochtplan: Van Malaga naar de Tenerife. Enkele reis! Het is mogelijk om alleen de trajecten naar Malaga, naar Madeira of naar Tenerife mee te varen.
Karakter van de tocht: Echte lange zeezeiltocht van twee tot drie weken
Prijs: € 650 per etappe. Prijs kan later nog worden aangepast.
Bijkomende kosten: Reis naar Mallorca (goedkope vlucht mogelijk met Transavia) en terug vanaf Madeira of Tenerife, eten, drinken, eventuele havengelden.
Wie verlangt er ook zo om eens een echt lange tocht te maken met wachtlopen en helemaal los te komen van de wal? Het traject kan in zijn geheel worden meegevaren of in een of twee trajecten. Op- en afstappen kan dan in Malaga en of Madeira.
Inschepen 19 oktober in Malaga
We proberen ook Madeira aan te lopen, maar of dat gaat lukken is afhankelijk van de wind.
OntschepVanuit Mallorca via Malaga en zo mogelijk Madeira naar de Canarische eilanden. Enkele reis! Het is mogelijk om alleen de trajecten naar Malaga, of van Malaga naar Tenerife mee te varen. Het is niet zeker of we Madeira aan doen, want dit hangt af van de wind op dat moment.
Karakter van de tocht: Echte lange zeezeiltocht van een, twee of drie weken
Aantal deelnemers | 4 |
---|---|
Aantal dagen | 14 |
Rol aan boord: | Zeeschipper, Bemanning, Belangstellende |