Zeiltochten

2025 – Etappe 2: Malaga-Tenerife

 880

Vanuit Mallorca via Malaga en zo mogelijk Madeira naar de Canarische eilanden. Enkele reis! Het is mogelijk om alleen de trajecten naar Malaga, of van Malaga naar Tenerife mee te varen. Het is niet zeker of we Madeira aan doen, want dit hangt af van de wind op dat moment.
Karakter van de tocht: Echte lange zeezeiltocht van een, twee of drie weken.

Artikelnummer: 2025-60 Vaargebieden: , , , Tochtkarakter: Inschepen: 12/10/2025 14 dagen 4 deelnemers
Beschrijving

Datum inschepen: 18 oktober 2025

Totaal aantal opvarenden: 4

Aantal bemanningsleden: 3, excl schipper.

Tochtplan: Van Malaga naar Tenerife, zo mogelijk via Madeira. Enkele reis! Het is mogelijk om alleen de trajecten naar Malaga of van Malaga naar Tenerife mee te varen.

Karakter van de tocht: Echte lange zeezeiltocht van een, twee of drie weken

Prijs: € 880,-. Prijs kan later nog worden aangepast.

Bijkomende kosten: Reis naar Mallorca (goedkope vlucht mogelijk met Transavia) en terug vanaf  Tenerife, eten, drinken, eventuele havengelden.

Wie verlangt er ook zo om eens een echt lange tocht te maken met wachtlopen en helemaal los te komen van de wal? Het traject kan in zijn geheel worden meegevaren of in een of twee trajecten. Op- en afstappen kan dan in Mallorca, Malaga of Tenerife.

Schipper: Han

Bemanning: Lucas, Jasper. Max, Jean-Jacques

Tochtplan

Tochtplan

Inschepen 19 oktober in Malaga

We proberen ook Madeira aan te lopen, maar of dat gaat lukken is afhankelijk van de wind.

Vanuit Mallorca via Malaga en zo mogelijk via Madeira naar de Canarische eilanden. Enkele reis! Het is mogelijk om alleen de trajecten naar Malaga, of van Malaga naar Tenerife mee te varen.
Karakter van de tocht: Echte lange zeezeiltocht van een, twee of drie weken.

Aanvullende informatie
Aantal deelnemers

4

Aantal dagen

14

Rol aan boord:

Zeeschipper, Bemanning, Belangstellende